Kurczę piersią przytłoczone.

Opublikowano: 27.03.2021 r.

Przemysłowo hodowane kurczaki uginają się pod cieżąrem własnych piersi, bo "smakosze" upodobali sobie tę najbardziej jałową w smaku (zaraz po upierzeniu) część ciałą kurczęcia.

Kwietniowo-majowy numer „Mother Earth News” przyniósł porównanie (przekrój tułowia) wolno hodowanego ptaka rasy Rhode Island Red oraz komercyjnego kurczaka z piersiami jak świńskie kotlety. Nic dziwnego, że ten ptak ma skrzydła, a nie potrafi latać (to zrozumiałe), ma nogi, a nie potrafi chodzić. Jeśli do tego dodać, że to drugie monstrum osiąga swą docelową wagę i zdolność położenia głowy pod siekierkę cztery razy szybciej, to z czego te kurczakowe „kotlety” się składają?

Kurczę jak dwa świńskie kotlety (źródło: Mother Nature News, April/May 2021)

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Szafę zrób mi miły!O pożytkach płynących z lektury męskich magazynów hobbystycznych.
W Hollywood nie zarobisz.Poszukiwanie kariery i fortuny w Hollywood może okazać się tylko marzeniem.
Ugly Sweaters – kolekcja 2017Jak co roku, tak i w tym prezentujemy niewielki fragment najnowszej "kolekcji" Ugly Christmas Sweaters.