Arkadiusz Mularczyk ustawia niemieckie archiwa.

Opublikowano: 02.12.2017 r.

Dziś Mularczyk żąda od niemieckich archiwów bezpłatnego udostępniania archiwaliów i praw do nich. Jutro zapewne zażąda darmo nowego Mercedesa dla Prezesa. Wszak wszystko co niemieckie należy do nas...

Arkadiusz Mularczyk napisał na Twitterze, że

4,800 USD zapłacił niemieckim archiwom reżyser filmu o Karskim S. Grunberg za wykorzystanie 27 sekund materiałów archiwalnych kręconych przez Niemców w warszawskim getcie podczas IIWŚ.

a portal „wPotylicę”, że

nie przeszkadza Niemcom wciąż zarabiać na krzywdzie i tragedii jaka miała miejsce podczas II wojny światowej.

Zdaje się, że ani pan Mularczyk ani braciszkowie Karnowscy nie rozumieją celów dla jakich zostały powołane archiwa i sposobów w jaki są utrzymywane.

A są finansowane, między innymi, z odpłatnego udostępnia należących do nich zasobów.

W innym wypadku p. Grunberg nie miał by z czego skorzystać a pp. Mularczyk i Karnowcy o czym pisać.

„Patrioci” pominęli też jeden istotny fakt. Zapewne p. Grunberg, robiąc ten film, też zamierza na tej wojnie zarobić a towarzystwo Mularczyk&Karnowscy już na tej wojnie zarabiają.

Choćby poprzez czerpanie korzyści z zawodowego judzenia Polaków przeciwko Niemcom i obiecywania im 6 bilionów dolarów.

Sami zaś zadowalają się mniejszymi ale pewnymi sumami. Dietą poselską oraz środkami za „reklamę” spółek skarbu państwa.

W ostateczności Polacy nie dostaną nic, a pieniądze na Mularczyka i Karnowskich już wydali.

Bo taki zawsze jest los ludzi, których nie niesie rynsztok cwaniactwa.

 

Tagi:

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Krepel plus cztery krążki z targu.Jak zwykle. Nie da się wrócić bez płyty. Eddie Money, Kiss i 30 hitów z lat 70-tych za jedyne 3 dolary.
Huzia na Józia. Bezmyślny atak ekspertów na MorawieckiegoPanowie eksperci zapewne chcieli skopać tyłek Morawieckiemu. Pomylili go jednak z własnymi głowami.
Kurczę piersią przytłoczone.Przemysłowo hodowane kurczaki uginają się pod cieżąrem własnych piersi, bo "smakosze" upodobali sobie tę najbardziej jałową w smaku (zaraz po (...)