Wojtunik skraca historię policji.

Opublikowano: 12.04.2020 r.

Zupełnie niesłusznie. Zbyteczna skromność w odniesieniu dla „zasłużonej” formacji.

Paweł Wojtunik wylewa żale na działania sił policyjnych w związku z chińskim wirusem i narzeka, że

„niektóre interwencje są po prostu nieludzkie i dewastujące dla wizerunku @PolskaPolicja. Budowanego z takim trudem od 1990 roku.”

Panie Wojtunik, po co ta skromność. Tradycja Milicji Obywatelskiej, obecnie posługującej się brandem „Policja” sięga 7 października 1944 roku. Tak, tak! Milicja Obywatelska (Policja) na 75 lat!

I nie ma co biadolić nad rzekomą dewastacją wizerunku. Bo wizerunek kiepski od początku jej istnienia i nie ma czego dewastować. Z trudem to chyba tylko ten nowy szyld zawieszano.

Wojtunikowe żale

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Jak opóźnić powstanie zobowiązania podatkowego w spółce kapitałowej?Wykorzystując spółkę LLC (Delaware) możemy odroczyć powstanie zobowiązania podatkowego.
Cechy charakterystyczne rynku venture capital i perspektywy rozwoju w PolscePotencjał polskiego rynku powoduje zwiększanie zainteresowania zagranicznych inwestorów lokowaniem inwestycji venture capital w Polsce. (...)
Pochód czarownic.Jednego jestem pewna. Dzisiaj wieczorem pod moim balkonem nie było ani jednej damy.