Wojtunik skraca historię policji.

Opublikowano: 12.04.2020 r.

Zupełnie niesłusznie. Zbyteczna skromność w odniesieniu dla „zasłużonej” formacji.

Paweł Wojtunik wylewa żale na działania sił policyjnych w związku z chińskim wirusem i narzeka, że

„niektóre interwencje są po prostu nieludzkie i dewastujące dla wizerunku @PolskaPolicja. Budowanego z takim trudem od 1990 roku.”

Panie Wojtunik, po co ta skromność. Tradycja Milicji Obywatelskiej, obecnie posługującej się brandem „Policja” sięga 7 października 1944 roku. Tak, tak! Milicja Obywatelska (Policja) na 75 lat!

I nie ma co biadolić nad rzekomą dewastacją wizerunku. Bo wizerunek kiepski od początku jej istnienia i nie ma czego dewastować. Z trudem to chyba tylko ten nowy szyld zawieszano.

Wojtunikowe żale

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Adwentowe pomysły z Ameryki.Z braku czasu tylko tyle. Ale i tak te dwa pomysły mogą stanowić dla kogoś inspirację
Arkadiusz Mularczyk ustawia niemieckie archiwa.Dziś Mularczyk żąda od niemieckich archiwów bezpłatnego udostępniania archiwaliów i praw do nich. Jutro zapewne zażąda darmo nowego Mercedesa dla (...)
Huzia na Józia. Bezmyślny atak ekspertów na MorawieckiegoPanowie eksperci zapewne chcieli skopać tyłek Morawieckiemu. Pomylili go jednak z własnymi głowami.