Fly by LOT?

Opublikowano: 03.01.2013 r.

Nie latam LOT-em. Z zasady. Fatalna obsługa, kiepskie jedzenie, bałagan. Nie latam LOT-em, ze strachu, od kiedy zobaczyłem program o „trudnych” pasażerach.

Fly by LOT?

Wyemitowany po awaryjnym lądowaniu, w Irlandii czy Anglii, samolotu lecącego do czy też z USA, z powodu awanturującego się pasażera. Nie wdając się w obronę awanturnika, należy zauważyć, że załoga samolotu, zwłaszcza stewardessy, nie jest uprawniona do wydawania wyroków w sprawie a tym bardziej wymierzania kary. Rzeczywistość w PLL LOT jest jednak zupełnie inna. I bez żenady przyznają to pracownicy czy też byli pracownicy „narodowego przewoźnika”. Występujące w programie stewardessy na pytanie o sposób radzenia sobie z kłopotliwymi pasażerami bez ogródek wspominały o sposobach odreagowania rzeczywistych czy też urojonych przykrości.

Jak usłyszeliśmy, do standardowego sposobu zachowania należy plucie do kawy pasażera. Do standardowego dlatego, że bez wstydu czy cienia zażenowania przyznawały to same pracownice LOT. Nie słyszałem też by dyrekcja LOT zwolniła te stewardessy czy też zażądała odszkodowania od byłych pracowników.

Nie latam LOT-em. Dlaczegóż miałbym być zdany na kaprysy „dam” na pokładzie? Upadek LOT byłby krokiem w stronę normalności. Oby jak najszybciej…

Tagi: , ,

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Jak kończyć email by odnieść sukces?Od słów, których użyjemy w korespondencji biznesowej zależy powodzenie naszych działań. Od tych zastosowanych w na zakończenie, w szczególności.
Ameryka po niemiecku?Jednym z mitów pielęgnowanych po dziś dzień w kręgu kultury niemieckiej jest teoria o realnych szansach by język niemiecki stał się w końcu XVIII (...)
Arkadiusz Mularczyk ustawia niemieckie archiwa.Dziś Mularczyk żąda od niemieckich archiwów bezpłatnego udostępniania archiwaliów i praw do nich. Jutro zapewne zażąda darmo nowego Mercedesa dla (...)