Bashar Al-Assad po naszej stronie!

Opublikowano: 28.11.2017 r.

Nikt się nie spodziewał, że „siły dobra” pozyskają tak zacnego sojusznika w walce z diabłem wcielonym jakim jest Donald Trump. I że z celebrą ogłosi to światu tygodnik Michaela Bloomberga.

źródło: Bloomberg Businessweek

Niezawodny Michael Bloomberg, miliarder i farbowany Republikanin, były burmistrz Nowego Jorku, wraz ze swymi skrybami dostarcza stałej pociechy ofiarom Donalda Trumpa.

W mojej ulubionej rubryce „In Brief” (nie trzeba dużo czytać a wiele się człowiek dowie; nie o faktach a o ludziach, którzy te informacje podają) przeczytałem, że Syria przystępuje do porozumienia paryskiego i „pozostawia” Stany Zjednoczone jako jedynego członka Narodów Zjednoczonych będącego poza porozumieniem.

Gratulujemy sojusznika panu Bloombergowi, pani Clinton (czy właściwie Hillary, bo w kampanii unikała używania skompromitowanego nazwiska), panu Barrackowi Husseinowi Obamie, panu prezydentowi Francji, Mikronowi i komu tam jeszcze…

Tylko czy to przytulenie Syrii do postępowej piersi ma jeszcze jakiekolwiek znaczenie? Przy obecnej polityce „willkommen” Syria (podobnie jak połowa krajów na świecie) stanie się bezludna. No, może poza garstką prawdziwych syryjskich mężczyzn tzn. dziewczynami z milicji chrześcijańskich broniących z karabinami w ręku swojej ojczyzny, kiedy syryjskie kobiety z wielotygodniowym zarostem, przerośnięte dzieci i wyprostowani starcy odeszli do Europy po obiecane domy i zasiłki. Przy takiej zachęcie ponoć sam Bashar Al-Assad z rodziną rozważa możliwość emigracji do Niemiec.

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Stalin powiedział…Jakiś chłopina zamieścił na swym fejsbukowym profilu credo, zapominając o podaniu autorstwa.
Dieta (nie)oczywistaNiejedzenie mięsa może nas uchronić przed wieloma chorobami. Badania dowiodły, że wegetarianie mają niższy poziom cholesterolu, rzadziej chorują (...)
Geneza i rozwój funduszy venture capital w PolsceW wielu krajach zaangażowanie czynnika publicznego w sektor venture capital jest na znaczącym poziomie. W Polsce czynnik ten miał decydujące (...)