Rybnik. Pełna „ekologia”. Autobusy jeżdzą na wodorze, Kuczera na gazie.
Opublikowano: 02.06.2025 r.
Kariera alla polacca.
Skompromitowany prezydent Rybnika, Piotr Kuczera, jeździ sobie po „świecie” i chwali się osiągnięciami. Eksponuje wodór, zapomina o gazie.
Swoją drogą, jak mieszkańcy Rybnika mogą tolerować na stanowisku prezydenta, który dysponuje milionowym budżetem, osobę która połasiła się na 30 zł za taksówkę?
Tagi: pijak, KO, korupcja, Piotr Kuczera, prezydent Rybnika, alkoholizm, PO, Koalicja Obywatelska, Platforma Obywatelska, Rybnik
0 Komentarze





