WSS nr 3 w Rybniku. Diagnozy przez Internet.

Opublikowano: 26.10.2020 r.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku idzie z duchem morowego czasu i zaleceniami władz. Diagnozy, nawet nie zamówione i konkurujące z innym rybnickim szpitalem wyspecjalizowanym w diagnozowanym obszarze, sypią się jak z rękawa.

W szczególności zdumiewa agresywna ekspansja na rynki zagraniczne, w tym na najbardziej rozwinięty pod względem usług medycznych, rynek USA.

Siedzę sobie grzecznie na amerykańskiej wsi, a tu, z nienacka, pracownik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku wystawił mi zgodnie z zaleceniami rządu, czyli zdalnie, diagnozę: „kretynka i bezmózgowiec”.
Krótka, szybka, treściwa. Pełny profesjonalizm.

Niestety, szpitalny diagnosta, pani Sabina Kiesz, nie odpowiedział na prośbę o opis.

Podobnie jak dyrektor Szpitala, do którego dwukrotnie zwróciliśmy się z pytaniem prasowym.

Jaka szkoda…

A tyle złego napisano już o działaniu WSS nr 3 w Rybniku. Czas więc już był najwyższy, by zrównoważyć to jakąś pochwałą.
Tylko ten strach przez rachunkiem za diagnozę…

Sabina Kiesz

Sabina Kiesz – diagnosta WSS nr 3 w Rybniku

 

Czytaj także: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny – rybnicka umieralnia'

Na odpowiedź czekamy 271 dni.

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Geneza i historia zjawiska venture capitalHistoria instytucji typu venture capital liczy zaledwie pół wieku. Jednakże geneza tego zjawiska sięga daleko w przeszłość. Historia rozwoju (...)
Wojtunik skraca historię policji.Zupełnie niesłusznie. Zbyteczna skromność w odniesieniu dla „zasłużonej” formacji.
Jak kończyć email by odnieść sukces?Od słów, których użyjemy w korespondencji biznesowej zależy powodzenie naszych działań. Od tych zastosowanych w na zakończenie, w szczególności.