Głupi i głupszy. Jak parawan może wykreować duet durniów i chamów.

Opublikowano: 14.07.2019 r.

Parafrazując poetę zalecam – dokumentujcie chamów, tak szybko (czasami) odchodzą.

Jeden z członków grupy kamperowej na FB pochwalił się zdjęciem na tle kampera wraz utworzonym parawanami „ogródkiem”.

Jak to wygląda, tak to wygląda. Nie znamy przyczyn takiego zabarykadowania się na kempingu. Nie możemy więc oceniać. Jak to nie? Przecież w tym sezonie obrodziło ekspertami od parawanów, którzy z braku posiadania takowego uczynili sobie certyfikat szlachectwa.

I tak odezwał się w gruby sposób pan Krzysztof Majchrzak, piętnując Bogu ducha winnego „parawaniarza”. Zawsze wdam się w jakąś bójkę słowną, ale tutaj na nią się nie zanosiło. Zapytałam więc żartobliwie:

„Może za sąsiada ma Krzysztofa Majchrzaka?”

źródło: FB

Esteta Majchrzak w jeszcze grubszy sposób mi odpowiedział. Dowody chamstwa zabrał odchodząc. Parafrazując poetę zalecam – dokumentujcie chamów, tak szybko (czasami) odchodzą.

źródło: FB

Ale to nic. Za głupim zawsze idzie jeszcze głupszy. I równie nieokrzesany. Nadszedł Pan Michał Handschke, dumny od pierwszego postu ze swej przenikliwości, że aż zabolała go głowa. I można by przejść do porządku dziennego nad brakiem rozumu, ale chamstwo i prostactwo wymaga pręgierza.

A co z Majchrzakiem? Ano uciekł. Uciekł zabierając swoje posty. I konto na FB. Ale zostawił pan, panie Majchrzak, Handschkego. Jak go pan znalazł? Głupszego (bo został) od siebie i równie wielkiego chama? I tu trzeba przyznać, że zdolności strategiczne – cóż, że w defensywie, to pan posiada.

a Majchrzak uciekł…

Autor: Barbara Neumann

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Pani Basiu, na próżno pani trud i znój, ponieważ to nie jest „mężczyzna” do dyskusji. Wystarczy popatrzeć na zdjęcie profilowe, żeby wiedzieć „kto zacz”

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Sercowa opowieść z ustrońskiego TescoNowatorskie techniki sprzedaży brytyjskiej sieci sklepów. Jedyna taka aukcja, w której cenę podbija sprzedawca.
Ugly Sweaters – kolekcja 2017Jak co roku, tak i w tym prezentujemy niewielki fragment najnowszej "kolekcji" Ugly Christmas Sweaters.
Arkadiusz Mularczyk ustawia niemieckie archiwa.Dziś Mularczyk żąda od niemieckich archiwów bezpłatnego udostępniania archiwaliów i praw do nich. Jutro zapewne zażąda darmo nowego Mercedesa dla (...)