Frasyniuk wyczuwa bunt.

Opublikowano: 29.04.2020 r.

Twardogłowy i nieokrzesany komediant wyczekuje rewolucji.

Frasyniuk Władysław, happener, za pośrednictwem „GW” (wstyd pełną nazwą) podzielił się refleksją, że „fala buntu nadchodzi. Może zmieść PiS z polityki na lata”.
Zapewne prawdopodobna to diagnoza. I zapewne zmiecie PiS na lata, tak jak stosunkowo łagodny bunt społeczeństwa w 2015 roku zmiótł frasyniukowe towarzystwo. Miejmy nadzieję, na zawsze.

Ale do przeprowadzenia buntu trza twardego chłopa, buntownika z krwi i kości a nie ciepłej kluchy przedstawiającej się policjantom jako Jan Józef Grzyb. Bo najtwardsze co ma Frasyniuk Władysław to słownictwo. No i głowę.

Prorok Władysław

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Sercowa opowieść z ustrońskiego TescoNowatorskie techniki sprzedaży brytyjskiej sieci sklepów. Jedyna taka aukcja, w której cenę podbija sprzedawca.
Terror „tradycyjnych” małżeństw. Ameryka wciąż nie zdobyta.Ameryka jawi się w Polsce jako fortpoczta postępu. Co prawda, biała, uzbrojona w strzelby hołota, w nieuczciwy sposób wybrała na prezydenta gbura (...)
Corporate Kit i pieczęć. Czy to mi jest potrzebne?Często kupujemy rzeczy, które do niczego nam nie są potrzebne. Czy kosztowny entourage w postaci pakietu korporacyjnego jest nam potrzebny?