Frasyniuk wyczuwa bunt.

Opublikowano: 29.04.2020 r.

Twardogłowy i nieokrzesany komediant wyczekuje rewolucji.

Frasyniuk Władysław, happener, za pośrednictwem „GW” (wstyd pełną nazwą) podzielił się refleksją, że „fala buntu nadchodzi. Może zmieść PiS z polityki na lata”.
Zapewne prawdopodobna to diagnoza. I zapewne zmiecie PiS na lata, tak jak stosunkowo łagodny bunt społeczeństwa w 2015 roku zmiótł frasyniukowe towarzystwo. Miejmy nadzieję, na zawsze.

Ale do przeprowadzenia buntu trza twardego chłopa, buntownika z krwi i kości a nie ciepłej kluchy przedstawiającej się policjantom jako Jan Józef Grzyb. Bo najtwardsze co ma Frasyniuk Władysław to słownictwo. No i głowę.

Prorok Władysław

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Definicja pojęcia „venture capital”Termin venture capital najczęściej tłumaczony jest na język polski jako „kapitał wysokiego ryzyka” lub „kapitał ryzyka”. Oznacza to, że główną (...)
Geneza i historia zjawiska venture capitalHistoria instytucji typu venture capital liczy zaledwie pół wieku. Jednakże geneza tego zjawiska sięga daleko w przeszłość. Historia rozwoju (...)
Sercowa opowieść z ustrońskiego TescoNowatorskie techniki sprzedaży brytyjskiej sieci sklepów. Jedyna taka aukcja, w której cenę podbija sprzedawca.