Frasyniuk wyczuwa bunt.

Opublikowano: 29.04.2020 r.

Twardogłowy i nieokrzesany komediant wyczekuje rewolucji.

Frasyniuk Władysław, happener, za pośrednictwem „GW” (wstyd pełną nazwą) podzielił się refleksją, że „fala buntu nadchodzi. Może zmieść PiS z polityki na lata”.
Zapewne prawdopodobna to diagnoza. I zapewne zmiecie PiS na lata, tak jak stosunkowo łagodny bunt społeczeństwa w 2015 roku zmiótł frasyniukowe towarzystwo. Miejmy nadzieję, na zawsze.

Ale do przeprowadzenia buntu trza twardego chłopa, buntownika z krwi i kości a nie ciepłej kluchy przedstawiającej się policjantom jako Jan Józef Grzyb. Bo najtwardsze co ma Frasyniuk Władysław to słownictwo. No i głowę.

Prorok Władysław

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Maxine Waters nie uznaje federalnej jurysdykcji nad stanem Kalifornia.Co pani Maxine Waters robi w Waszyngtonie? Czas pozbierać szpargały, lipsticki i drugie śniadanie i wrócić do słonecznej Kalifornii.
Cudowna moc octu jabłkowego. Jak naturalnie i bezpiecznie wybielić zęby.Czy naprawdę, chcąc mieć ładne białe zęby, jesteśmy zdani na produkty laboratoriów chemicznych i przyjmowanie z dobrodziejstwem inwentarza całej (...)
W Hollywood nie zarobisz.Poszukiwanie kariery i fortuny w Hollywood może okazać się tylko marzeniem.