Wysznupane w Ameryce – grudzień 2018

Opublikowano: 09.12.2018 r.

Żałuję, że u nas nie ma tradycji oddawania tego czego nie potrzebujemy tak, aby darować zbędnym dla nas przedmiotom nowe życie i nowych właścicieli.

Autor: admin

0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Biedronka cię przeczołga. Pod kasą.Najniższe (ponoć) ceny, największe problemy.
Kobieta – płeć wulgarnaWulgarność to główna cecha współczesnych kobiet.
Szafę zrób mi miły!O pożytkach płynących z lektury męskich magazynów hobbystycznych.