1964 Ford Country Sedan Wagon

Opublikowano: 12.09.2016 r.

Felieton Delaware Maryland Virginia West Wirginia NYC New York North Carolina South Carolina Georgia Florida California Hawaii US Cars Shopping Woodworking Polityka Kultura Historia Business Kuchnia Inspektor Gadżet Varia 1964 Ford Country Sedan Wagon Opublikowano: 20.07.2016 r. Dziś pięknie odnowiony klasyk sprzed pół wieku. Ford Country Sedan Wagon z 1964 roku wystawiony na parkingu przed marketem z ofertą sprzedaży.
Tagi: ,

Autor: admin

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Demokratyczna elita musi kraść.Jakież głupie są akademickie i demokratyczne elity w USA. Muszą uciekać się do kradzieży darmowych materiałów propagandowych, które, za free - co (...)
Utrata ochrony przed odpowiedzialnością za zobowiązania spółki (Inc. i LLC)Zaniedbując wywiązanie się z prostych obowiązków sprawozdawczych i opłacenia podatku na rzecz stanu można pozbawić się całkowicie ochrony na (...)
Duch Hilarego Minca poluje na przedsiębiorców. Wzrost ryzyka prowadzenia działalności w Polsce.Ostatnie pomysły ministra Ziobro podnoszą ryzyko prowadzenia biznesu w Polsce do poziomu od lat nieznanego. Duch Hilarego Minca unosi się w powietrzu.