Stalin powiedział…

Opublikowano: 27.04.2020 r.

Jakiś chłopina zamieścił na swym fejsbukowym profilu credo, zapominając o podaniu autorstwa.

Religie wasze mordowały, gwałciły, kaleczyły, maltretowały, prześladowały, zastrzaszały, mataczyły, wyzyskiwały, ograbiały, dokonywały czystek etnicznych i rozproszyły się po całym świecie z religijnymi kłamstwami.,,
…ale to JA jestem ten który jest zły, niedobry, i ten który pójdzie do piekła, dlatego że nie wierzy w religijne brednie”

Kto to powiedział? Lenin? Stalin? Mao Zedong? Pol Pot? Adolf Hitler?
Niestety, „wyznawca” tej religii nie wskazał precyzyjnie świętego swego kościoła.
A może to on sam, skoro wyróżnił zaimek osobowy „ja”?

Wyznanie wiary…

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Cudowna moc octu jabłkowego. Jak naturalnie i bezpiecznie wybielić zęby.Czy naprawdę, chcąc mieć ładne białe zęby, jesteśmy zdani na produkty laboratoriów chemicznych i przyjmowanie z dobrodziejstwem inwentarza całej (...)
Demokratyczna elita musi kraść.Jakież głupie są akademickie i demokratyczne elity w USA. Muszą uciekać się do kradzieży darmowych materiałów propagandowych, które, za free - co (...)
Porsche 944 [1983] – wypatrzone na lokalnej stronie FBCo prawda to nie amerykańskie auto, ale niegdyś w Stanach popularne a dziś ceniony klasyk.