Defensywna partia Wolność

Opublikowano: 04.01.2019 r.

Celem każdej partii jest zdobycie władzy. Do tego potrzeba i zdecydowanych wyborców ale i ekspansywnych działań samej partii i ich członków. Działań podejmowanych każdego dnia, niezależnie od kampanii wyborczych. Struktury i poparcie buduje się permanentnie. Jaką przyszłość ma partia, której członkowie uaktywniają się w trakcie kampanii wyborczych? Jakie ma możliwości pozyskania nowych członków? W aktualnej […]

Celem każdej partii jest zdobycie władzy. Do tego potrzeba i zdecydowanych wyborców ale i ekspansywnych działań samej partii i ich członków. Działań podejmowanych każdego dnia, niezależnie od kampanii wyborczych. Struktury i poparcie buduje się permanentnie.

Jaką przyszłość ma partia, której członkowie uaktywniają się w trakcie kampanii wyborczych? Jakie ma możliwości pozyskania nowych członków?
W aktualnej kampanii traktowana będzie jako nowość bo ich działań z kampanii sprzed kilku lat nikt już nie pamięta. Ten brak kontynuacji nie buduje wiarygodności partii w regionach.

Jednak z rybnickich sympatyczek partii żaliła się nam, że próbowała zaktywizować środowisko przychylne prawicy w Rybniku domagając się bardziej zdecydowanych działań partii na tym terenie. Oferowała nawet bezpłatne udostępnienie lokalu na spotkania. Stanowisko partii „Wolność” ją zaskoczyło. Partia wprost oświadczyła, że działania zmierzające do zintegrowania wolnościowego środowiska w Rybniku i budowania poparcia w wyborach zamierza podejmować jedynie w okresie przedwyborczym.

Wymiana korespondencji na FB

Nie wróży jej to sukcesu, podobnie jak w latach poprzednich, niezależnie od wcielenia dawnego UPR.

 

Autor: Julia Osa

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Tani Kraków. Dla Amerykanina.Kolejne z wielu amerykańskich podsumowań atrakcyjności różnych kierunków turystycznych i znów Kraków w czołówce. Tym razem „Money Magazine”, (...)
W Hollywood nie zarobisz.Poszukiwanie kariery i fortuny w Hollywood może okazać się tylko marzeniem.
Dziennikarz lewicowego Bloomberga otwarcie przyznaje, że jest tylko narzędziem w rękach niechętnej Trumpowi finansowej oligarchiiI to niedwuznacznie. Niemal wprost. Ale i tak nie do wychwycenia przez ich zidiociałych czytelników.