Venture capital – zalety i wady z punktu widzenia małego i średniego biznesu

Opublikowano: 06.12.2016 r.

Od kilku lat daje się zaobserwować wzrost zainteresowania działalnością funduszy venture capital w Polsce. Zainteresowaniu temu nie towarzyszy jednak znaczący wzrost wiedzy na temat zasad funkcjonowania tego rynku. Przedsiębiorcy rozważają możliwość skorzystania z takiego sposobu sfinansowania inwestycji, nie potrafią jednak zdefiniować charakteru inwestycji venture capital ani też zlokalizować zalet i wad takiego rozwiązania, a tym samym szans i zagrożeń z tym związanych.

Autor: admin

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Pan na poczcie. Jak skutecznie bronić się przed niechcianą korespondencją urzędową?Ile to razy byliśmy stawiani w niekomfortowej sytuacji, kiedy listonosz wręczał nam pismo, którego wolelibyśmy nigdy nie otrzymać? Czy da się (...)
Dieta (nie)oczywistaNiejedzenie mięsa może nas uchronić przed wieloma chorobami. Badania dowiodły, że wegetarianie mają niższy poziom cholesterolu, rzadziej chorują (...)
Daniel Hope – My Tribute to Yehudi Menuhin 2016Nowa płyta Daniela Hope przynosi muzyczny portret Yehudi Menuhina, mentora artysty od najmłodszych lat. Portret rewelacyjny.