US Cars – przegląd ofert 11/7/2017

Opublikowano: 12.11.2017 r.

Rozpoczynamy kontynuację cyklu znanego ze starej edycji "Rybnikera". Tym razem jako przedruk z "USA. Off The Beaten Path". Przegląd co ciekawszych ofert z prasy reklamowej z terenu Delaware oraz stanów sąsiednich. Głównie Pensylwanii i Marylandu. Jak zawsze zachęcamy do dyskusji. I, jak zawsze, informujemy, że nie pomagamy w zakupie samochodu w USA. Miłej lektury.

Autor: admin

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Defensywna partia WolnośćCelem każdej partii jest zdobycie władzy. Do tego potrzeba i zdecydowanych wyborców ale i ekspansywnych działań samej partii i ich członków. (...)
Kto kłamie w Radlinie? Radny kontra komendant Policji.Radny Adam Cyran potwierdza, że złożył doniesienie o popełnieniu przestępstwa – jak twierdzi - ściganego z urzędu, Komendant - podinspektor (...)
Oldtimery w Dover.Tradycyjnie, w sobotnie popołudnie odbył się zlot miłośników samochodów, niekoniecznie starych. Jak zwykle wiekowe pojazdy poprzekładane były (...)