Tani Kraków. Dla Amerykanina.

Opublikowano: 19.06.2017 r.

Kolejne z wielu amerykańskich podsumowań atrakcyjności różnych kierunków turystycznych i znów Kraków w czołówce. Tym razem „Money Magazine”, który skupił się na mniej „przeciążonych” turystami destynacjach, gwarantujących jednak topowe atrakcje.

Kraków zajął w nim 5 miejsce ze Starym Miastem i Kościołem Mariackim i kosztem $3.200 na 2 osoby na 7 dni.
Pierwsze miejsce zajęło meksykańskie Oaxaca.
Pytanie tylko co w zestawieniu, na miejscu szóstym, robi egipski Sharm el-Sheikh? „Money” wskazuje na nurkowanie w Parku Narodowym Ras Mohammed, ale kto da gwarancję, że ta barakuda za rafą to nie przebrany dżihadysta?

Kraków, gołębie na Rynku (fot. CISSARZ)

Autor: admin

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Notariusz i odpis z księgi wieczystej to nie wszystko! Jak nie wpaść w sidła zastawione przez poprzedniego właściciela i ustawodawcę.Adwokat Mirosław Szymura odmówił nam odpowiedzi na przesłane mu pytania. Pytania skierowane do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach również (...)
Okresy przedawnienia roszczeń w prawie stanu DelawareProwadząc biznes uczciwie i najstaranniej jak się da, trudno uniknąć sytuacji spornych wynikających z przyczyn obiektywnych, niezrozumienia, (...)
Fly by LOT?Nie latam LOT-em. Z zasady. Fatalna obsługa, kiepskie jedzenie, bałagan. Nie latam LOT-em, ze strachu, od kiedy zobaczyłem program o „trudnych” (...)
Cudowna moc octu jabłkowego. Jak naturalnie i bezpiecznie wybielić zęby.Czy naprawdę, chcąc mieć ładne białe zęby, jesteśmy zdani na produkty laboratoriów chemicznych i przyjmowanie z dobrodziejstwem inwentarza całej (...)